CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CALA

Cala to najmniejszy, najbardziej kompaktowy i najlepiej wyglądający odbiornik stereo, jaki został stworzony przez firmę T+A. Stanowi idealne rozwiązanie dla każdego melomana, który docenia wyrafinowany design i kunszt wykonania na równi z najwyższą jakością brzmienia. Choć Cala wygląda niepozornie, jest niezwykle wszechstronna. Urządzenie umożliwia dostęp do wszystkich nowoczesnych źródeł muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM, klientowi strumieniowania internetowych stacji radiowych, dostępowi sieciowemu do dysków twardych, możliwości podłączenia iPoda, a także obsłudze technologii Bluetooth z profilem A2DP. Dwa wejścia analogowe pozwalają na podłączenie chociażby zestawów telewizyjnych.

Do urządzenia dołączony jest intuicyjny pilot, który dodatkowo ułatwia obsługę. Obudowa wykonana jest z aluminium i powstaje w procesie wykorzystującym skomplikowane narzędzie wytłaczające. Wewnętrzna płyta, do którego montowane są wszystkie obwody elektryczne także jest aluminiowa, natomiast panel przedni i pokrywa wykonane są z błyszczącego akrylu. Wbudowany wzmacniacz o mocy ciągłej 55 W na kanał wysteruje każde typowe głośniki. Miłośnikom małych zestawów głośnikowych polecamy konfigurację z aktywnym subwooferem i monitorami CS Mini.

Dane techniczne
Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, AAC, AIFF, FLAC, OGG-Vorbis, LPCM, WAV
Interfejsy: USB 2.0, LAN, WLAN, iPod via USB
Wejście: 2 x AUX
Wyjście: Subwoofer out RCA
Moc wyjściowa na kanał: 55 W/4 omy
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: < 0,02%
Zarządzanie dźwiękiem: DSP
Wymiary (W x S x G): 9,5 x 30 x 21 cm

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.