CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CARUSO Blu

Caruso Blu to kompletny system stereo, który oferuje znakomity dźwięk i jednocześnie pozostał tak mały i kompaktowy, jak jest to tylko możliwe. W porównaniu z poprzednikiem wygląda jeszcze bardziej elegancko i ekskluzywnie, a w swoim wnętrzu kryje najnowocześniejsze komponenty i technologie. Caruso Blue jest niezwykle wszechstronny i współpracuje z wszystkimi obecnie wykorzystywanymi źródłami. Lista urządzeń obejmuje odtwarzacze BluRay, CD i DVD, serwery muzyczne, nośniki pamięci USB, telewizory, dekodery oraz źródła analogowe takie, jak na przykład gramofony z przedwzmacniaczem gramofonowym. Dodatkowo za pomocą technologii Bluetooth możemy sparować urządzenia przenośne.

Caruso oferuje wyjątkową jakość dźwięku dzięki pięciu wbudowanym głośnikom. Trzy wzmacniacze, z których każdy generuje 50 watów mocy ciągłej są połączone bezpośrednio z przetwornikami, podczas gdy aktywna zwrotnica gwarantuje, że sygnał trafiający do membran jest dokładnie zdefiniowany. Wbudowany wewnętrzny procesor pozwala użytkownikowi na wybór właściwości akustycznych pomieszczenia, dzięki czemu Caruso brzmi doskonale zarówno na stoliku, jak i na biurku czy półce.

Dane techniczne
Obsługiwane formaty audio: CDDA, MP3 CD, CD-R, CD/RW, SACD, MP3, WMA, AAC, FLAC, OGG-Vorbis, LPCM, WAV, ALAC, AIFF
Obsługiwane formaty video: Blu-Ray, DVD, VCD, SVCD
Obsługiwane formaty foto: JPEG
Wejścia analogowe: 2 x AUX
Wejścia cyfrowe: SPDIF (16 - 24 bit), 2 x Coax (192 kHz), 1 x Toslink (96 kHz)
Wyjście słuchawkowe: dla słuchawek dynamicznych > 30 omów
Wyjścia: Pre-Out Cinch, SUB Out RCA
Zniekształcenia harmoniczne: < 0,02 %
Zarządzanie dźwiękiem: DSP
Wymiary (W x S x G): 18 x 28 x 28 cm
Masa: 8 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.