CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CS Mini

CS Mini to skromny głośnik, ale tylko w kategorii wymiarów. Chociaż mierzy zaledwie 13 cm szerokości, 15 cm głębokości i 22 cm wysokości, oferuje brzmienie zestawu o znaczącej wielkości. Jest to możliwe dzięki obudowie wykonanej z litego aluminium, której ściany są znacznie cieńsze, niż w porównywalnych modelach wykonanych z drewna. W efekcie otrzymano sporą objętość wewnętrzną, co odpowiednio przekłada się na reprodukcję niskich tonów. Podobnie jak w przypadku Cali, całość skrzynki jest wytłaczana, w tym wszystkie elementy usztywniające i mocujące. Pozwala to na stworzenie absolutnie nieskazitelnej powierzchni zewnętrznej.

Na zestaw wysokiej jakości przetworników składa się głośnik nisko-średniotonowy z dużym magnesem i membraną o wysokim współczynniku tłumienia, a także 25-mm wysokotonowa kopułka z tkaniny. W połączeniu z dopracowaną zwrotnicą wyrównującą niski bas, komponenty te tworzą niezwykle harmonijny i naturalny dźwięk. CS Mini to zestaw wszechstronny, który można postawić na półce, w pobliżu ściany, może tworzyć również część systemu hi-fi w połączeniu z subwooferem KW 650 z serii K. Głośniki te jednak stworzono przede wszystkim z myślą o jednostce Cala, do której zostały dopasowane zarówno wizualnie, jak i brzmieniowo.

Dane techniczne
Obciążenie nominalne: 40 W
Obciążenie szczytowe: 60 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 50 - 30000 Hz
Wymiary (W x S x G): 21,5 x 13 x 15 cm
Masa: 3 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.