CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CM Active

Te w pełni aktywne, dwudrożne monitory są zdolne do zapewnienia jakości dźwięku znacznie przewyższającej tę oferowaną nawet przez większe kolumny. Pomimo że głośniki wyglądają na kompaktowe, pochwalić się mogą pokaźną objętością wewnętrzną. Ich obudowy i wykorzystane komponenty są identyczne, jak w przypadku modelu KR 450, a jedyną różnicą jest wysokiej jakości aktywną zwrotnica, która zastąpiła zwrotnicę pasywną. Każda jednostka zasilana jest przez własny, analogowy wzmacniacz mocy o symetrycznej konstrukcji, działający w układzie push-pull i pracujący w klasie AB. Urządzenia te generują więcej niż 70 W mocy ciągłej i oferują doskonałą jakość dźwięku.

Zaawansowana zwrotnica jest odpowiedzialna za płaskie pasmo przenoszenia, a także rozszerzona je o zakres niskiego basu. Wysokiej jakości przetworniki są dokładnie dopasowywane do obudowy, dzięki czemu generują dynamiczny i mocny dźwięk. Zestaw głośnikowy CM Active jest idealnym uzupełnieniem dla Caruso, co razem pozwala na stworzenie pełnowymiarowego systemu hi-fi. Ponadto doskonale współgra on z innymi przedwzmacniaczami z oferty T+A. Polecamy konfigurację z modelem Music Player pochodzącym z serii E oraz przedwzmacniaczem P 1260 R z serii R.

Dane techniczne
Moc wyjściowa: 70 W/4 omy
Moc szczytowa: 100 W/4 omy
Współczynnik tłumienia: > 400
Zniekształcenia harmoniczne: < 0,1%
Pasmo przenoszenia: 35 - 30000 Hz
Przetwornik nisko-średniotonowy: 1 x 150 mm
Przetwornik wysokotonowy: 1 x 25 mm
Częstotliwość podziału: 2500 Hz
Zasilacz zewnętrzny: 230 V / 50 - 60 Hz
Wymiary (W x S x G): 27 x 19 x 27 cm
Masa: 10 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.