CALA i CARUSO - Wszystko w jednym

Oba modele to zaawansowane systemy wielofunkcyjne w jednej obudowie, zaprojektowane tak, aby zastąpić cały system stereo. Oszczędność miejsca łączy się tu z zaawansowaną technologią i sporymi możliwościami konfiguracyjnymi. Wystarczy podłączyć kolumny i cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Do kompletu T+A oferuje kilka modeli zestawów głośnikowych takich, jak CS Mini, CM Active i CM Active Mini, a także kolumny z regularnej oferty.

CM Active Mini

W ciągu kilku ostatnich dekad firma T+A udowodniła liczne zalety aktywnych głośników, pokazując modele Solitaire i TCI Active. Doświadczenie niemieckich inżynierów na tym polu jest widoczne również w głośnikach CM Active Mini. Każda jednostka tego zestawu napędzana jest bezpośrednio przez własny wzmacniacz, oferujący 25 watów na kanał. Wysokiej jakości przetworniki, zostały precyzyjnie dopasowane do obudowy i w efekcie generują dynamiczny i mocny dźwięk. Zaawansowana aktywna zwrotnica linearyzuje pasmo przenoszenia i poszerza je o zakres najniższych tonów, zaś wydajny zasilacz zapewnia wysoką efektywność nawet przy znacznych poziomach głośności.

Większa część obudowy została wykonana z aluminium, dzięki czemu ściany są solidne i sztywne, choć wciąż stosunkowo cienkie. Te wszystkie cechy sprawiają, że możliwe jest uzyskanie dźwięku najwyższej jakości nawet z tak kompaktowego zestawu, jak CM Active Mini. W pełni aktywne, dwudrożne głośniki podstawkowe stanowią idealnego partnera dla Caruso Blu, tworząc pełnowymiarowy system hi-fi. Dla miłośników basowych wrażeń warte rozważenia jest również dołączenie oddzielnego głośnika basowego takiego, jak na przykład KW 650 z serii K o maksymalnej mocy ponad 350 watów.

Dane techniczne
Moc wzmacniacza: 2 x 25 W
Współczynnik tłumienia: > 400
Zniekształcenia harmoniczne: < 0,1%
Pasmo przenoszenia: 45 - 30000 Hz
Głośnik nisko-średniotonowy: 1 x 110 mm
Głośnik wysokotonowy: 1 x 20 mm
Częstotliwość podziału: 2200 Hz
Zasilacz zewnętrzny: 100 - 240 V, 50/60 Hz
Wymiary (W x S x G): 24 x 15 x 22 cm
Masa: 4 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.