Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

PULSAR S 350

Flagowy model z nowej serii Pulsar to dojrzały, trójdrożny zestaw podłogowy. Ten wybitny głośnik obrazuje podstawową filozofię niemieckiej firmy w zakresie technologii i dźwięku - doskonałą jakość brzmienia, zaawansowane zespoły napędowe, pięknie zbudowane obudowy i lepszą cenę. Dwie potężne jednostki basowe są dokładnie dopasowane do solidnej obudowy wyposażonej w wewnętrzne ramy usztywniające, a ich twarde, wytłaczane membrany są w stanie wygenerować niewiarygodnie niski, precyzyjny bas nawet przy wysokim ciśnieniu akustycznym. 15-cm głośnik średniotonowy to pomysłowa konstrukcja, która bez trudu radzi sobie z pełnym zakresem wokalu od 300 do 2000 Hz, tworząc niesamowicie naturalny dźwięk o żywym i dynamicznym charakterze.

Przetwornik ten jest wyposażony w membranę tłumioną specjalnym materiałem powłoki, co umożliwia reprodukcję nawet bardzo wysokich poziomów dźwieku w zupełnie neutralny sposób. Nowo opracowany tweeter z tkaniny doskonale uzupełnia inne przetworniki, poszerzając zakres częstotliwości zestawu aż do 35000 Hz zapewniając doskonałe charakterystyki promieniowania. Trójdrożna zwrotnica montowana jest przy użyciu najlepszych dostępnych komponentów. Dokładnie obliczony filtr dostosowany do każdego z głośników pozwala kolumnom płynnie przetwarzać nawet najwyższe natężenia dźwięku, zapewniając doskonałą dystrybucję trzech zakresów częstotliwości.

Zwrotnica odgrywa kluczową rolę w tworzeniu naturalnej sceny stereofonicznej i obrazowania systemu jako całości. Obudowa zestawu składa się z wielu warstw laminowanego MDF-u i płyt wiórowych. Konstrukcja ta skutecznie zapobiega powstawaniu rezonansów i przebarwień w zakresie basu. Zaokrąglone krawędzie są niezwykle eleganckie, a także pomagają w osiągnięciu dobrych właściwościach dyspersyjnych.

Dane techniczne
Moc nominalna: 160 W
Moc muzyczna: 220 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 30 - 35000 Hz
Wymiary (W x S x G): 101 x 24 x 35 cm
Masa: 24 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.