Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KS Active

Nowa seria K konsekwentnie wykorzystuje wszystkie teoretyczne korzyści płynące ze stosowania aktywnych głośników. Zwrotnice pasywne muszą obsłużyć duże natężenia prądu, a filtry te nie działają w idealny sposób z powodu wewnętrznych oporów. Przetworniki nie są połączone bezpośrednio do wzmacniacza mocy, co oznacza, że ​​zewnętrzne wzmacniacze mocy będą miały więcej problemów z ich skutecznym wysterowaniem. Tych wszystkich minusów unikamy decydując się na układy aktywne, w których aktywne zwrotnice współpracują ze wzmacniaczami podłączonymi bezpośrednio do każdego z głośników. Aktywna zwrotnica nie generuje żadnych strat sygnału, a pasmo przenoszenia obwodu oraz charakterystyki fazowe są dokładnie takie, jak jest to wymagane i obliczone.

Ponieważ model KS Active jest wyposażony w cztery jednostki napędowe, głośnik posiada również cztery identyczne, wspaniale brzmiące wzmacniacze mocy o symetrycznej konstrukcji push-pull, które łączy się bezpośrednio do przetworników. Każdy z nich generuje moc 70 W co oznacza, że 140 W jest dostępne dla sekcji basowej, a po 70 W dla głośników średniotonowego i wysokotonowego. Ponieważ bezpośrednie połączenie nie ponosi żadnych strat, dane te stanowią ogromną siłę. Do wytworzenia porównywalnej wydajności z głośników pasywnych byłyby wymagane użycie wzmacniacza o mocy wyjściowej wynoszącej co najmniej 400 W.

W pełni aktywny głośnik generuje niesamowicie czysty, dynamiczny dźwięk i konsekwentnie kontrolowany obraz stereofoniczny. Nowo opracowane jednostki napędowe wyposażone w sztywne kosze z odlewanego aluminium mogą obsługiwać bardzo duże obciążenia i są idealnie dopasowane do obudowy.

Dane techniczne
Moc dla głośników basowych: 140 W
Moc dla głośników średniotonowych: 70 W
Moc dla głośników wysokotonowych: 70 W
Współczynnik tłumienia: > 400
Pasmo przenoszenia: 28 - 45000 Hz
Głośniki niskotonowe: 2 x 150 mm
Głośniki średniotonowe: 1 x 150 mm
Głośniki wysokotonowe: 1 x 35 mm
Częstotliwości podziału: 370, 2500 Hz
Wymiary (W x S x G): 95 x 19 x 27 cm
Masa: 26 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.