Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KW 650

KW 650 jest jednym z najbardziej kompaktowych i eleganckich głośników, jakie można znaleźć w ofercie T+A. Subwoofer ten potrafi dać niesamowicie czysty i naturalny fundament basowy nawet przy wysokich natężeniach dźwięku. Bardzo stylowa obudowa wykonana jest z litego aluminium, której sercem jest 22-cm głośnik sub-niskotonowy z szerokim zawieszeniem umożliwiającym duży skok membrany. Gigantyczny magnes i duże cewki zapewniają całości wysoką wydajność, umożliwiając wykorzystanie szczelnej konstrukcji obudowy. Zamknięta obudowa całkowicie eliminuje rezonanse i przydźwięki wynikające z podmuchów powietrza, które często okazują się tak niepokojące w przypadku głośników wentylowanych. KW 650 jest idealnym uzupełnieniem dla małych głośników stereofonicznych, takich jak K-Mini lub KR 450, ale również stanowi doskonałe rozwiązanie dla systemów surround.

Aktywne urządzenie wyposażone jest w przełączniki trybu pracy wyjścia dyskretnego, specjalnie zaprojektowane dla przetworników o dużym zapotrzebowaniu na prąd. Aktywny układ regulacji stale monitoruje poziom wyjściowy, zawsze zapewnieniając niezakłóconą i naturalną reprodukcję dźwięku. KW 650 przewiduje korekty częstotliwości odcięcia, poziomu, fazy i funkcji autopower.

Dane techniczne
Moc wzmacniacza: 350 W
Moc szczytowa: 600 W
Pasmo przenoszenia: 20 - 150 Hz
Częstotliwość podziału: regulowana
Głośniki basowe: 1 x 220 mm
Wymiary (W x S x G): 29 x 27 x 27 cm
Masa: 13 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.