Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KC 550

Głośnik centralny KC 550 jest bardzo mały i kompaktowy, jednak tak naprawdę jest to całkiem zaawansowany system trójdrożny. Obudowa mierząca zaledwie 12 cm wysokości i głębokości bardzo dobrze prezentuje się z każdym telewizorem z płaskim ekranem. Zadaniem głośnika centralnego w systemie surround jest zapewnienie znakomitej reprodukcji tonów średnich, co jest szczególnie ważne dla czytelności mowy. Jednocześnie dobry kanał centralny poprawia dokładność pozycjonowania i charakter przestrzenny dźwięku. Dzięki wykonaniu obudowy z aluminium, KC 550 oferuje stosunkowo dużą efektywną objętość, w której dwie jednostki basowe o średnicy 8 cm mogą wygenerować bardzo czysty, dynamiczny dźwięk nawet przy wysokich poziomach głośności. W połączeniu z nowo opracowanym przetwornikiem współosiowym obsługującym zakres średnich i wysokich częstotliwości, daje to bardzo otwarte i przejrzyste brzmienie.

W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji, zastosowanie współosiowej jednostki napędowej pozwala temu głośnikowi uzyskać doskonały kąt dyspersji, co oznacza, że dźwięk pozostaje jednorodny nawet dla słuchaczy znajdujących się poza centralnym punktem odsłuchowym. Specjalny materiał tłumiący przyklejany od wewnątrz do każdej ze ścianek skutecznie zapobiega powstawaniu niepożądanych wibracji i dodawania do dźwięku efektów rezonansowych.

Dane techniczne
Moc nominalna: 110 W
Moc muzyczna: 150 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 70 - 25000 Hz
Skuteczność: 86 dB
Głośniki basowe: 1 x 80 mm
Głośniki średniotonowe: 1 x 80 mm
Głośniki wysokotonowe: 1 x 20 mm
Częstotliwości podziału: 300, 2200 Hz
Wymiary (W x S x G): 12 x 44 x 12 cm
Masa: 5 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.