Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KR 450

KR 450 to kompaktowy monitor oferujący doskonałą jakość dźwięku. Chociaż mierzy tylko 19 cm szerokości i zaledwie 30 cm wysokości, KR 450 generuje dynamikę i jakość brzmienia normalnie kojarzoną ze znacznie większymi zestawami. Jednostki napędowe zostały bardzo starannie opracowane, aby dopasować je do obudowy. 25-mm kopułka wysokotonowa z membraną z tkaniny i specjalny głośnik niskotonowy o średnicy 150 mm zostały dobrane tak, aby połączyć przejrzysty i otwarty zakres średnich i wysokich tonów z głębokim basem. Liniowe pasmo przenoszenia jest szczególnie ważne ze względu na szerokie możliwości ustawienia zestawów w pomieszczeniu - także na półce lub regale monitory te powinny zapewnić niski bas i doskonałą przestrzeń. Chociaż zestawy te wyglądają na niewielkie, mają znaczną objętość netto, co było możliwe dzięki zastosowaniu obudów ze ściankami wykonanymi z aluminium.

Zapewnia to bardzo wysoką sztywność i wytrzymałość nawet przy stosunkowo cienkich ściankach. Skrzynie składające się w znacznej części z profili aluminiowych zapewniają wysoką sztywność i odporność na rezonanse. Specjalny materiał tłumiący przyklejany od wewnątrz do każdej ze ścianek skutecznie zapobiega powstawaniu niepożądanych wibracji i dodawania do dźwięku efektów rezonansowych. Tunele rezonansowe skierowane do przodu ułatwiają rozstawienie kolumn w pomieszczeniu odsłuchowym.

Dane techniczne
Moc nominalna: 80 W
Moc muzyczna: 120 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 40 - 30000 Hz
Skuteczność: 86 dB
Głośniki basowe: 1 x 150 mm
Głośniki wysokotonowe: 1 x 25 mm
Częstotliwości podziału: 2200 Hz
Wymiary (W x S x G): 30 x 19 x 27 cm
Masa: 8 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.