Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KS 350

KS 350 jest nawet ładniejszy niż jego starszy brat, model KS 300. Przy niemal tej samej wysokości, obudowa tego głośnika ma zaledwie 15 cm szerokości i 21 cm głębokości. Pomimo swojej smukłej postury, kolumna nadal zapewnia doskonałe odtwarzanie niskich częstotliwości, a jej otwarte, naturalne brzmienie tworzy niezwykle przejrzysty i przestronny efekt z jasno wyznaczonym rytmem. Masywne obudowy z aluminiowymi elementami, hi-endowe jednostki napędowe i precyzyjnie zaprojektowane zwrotnice zapewniają najwyższą jakość dźwięku o ponadprzeciętnej dynamice. Skrzynie składające się w znacznej części z profili aluminiowych zapewniają wysoką sztywność i odporność na rezonanse. Specjalny materiał tłumiący przyklejany od wewnątrz do każdej ze ścianek skutecznie zapobiega powstawaniu niepożądanych wibracji i dodawania do dźwięku efektów rezonansowych.

Obudowy zbudowane w ten sposób zapewniają kolumnom wysoką stabilność, co jest bardzo ważne dla uzyskania odpowiedniego nasycenia i kontroli niskich tonów. Pomimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych, objętość obudowy jest stosunkowo duża, co w połączeniu z idealnie dopasowanymi przetwornikami jest kluczem do uzyskania zaskakująco głębokiego i precyzyjnego basu. Głośnik średniotonowy pokrywa pełny zakres wokalu od 300 do 3000 Hz. Stożek wykonany z materiału GREYCONE jest wolny od rezonansów. Uzupełnieniem konstrukcji jest pierścieniowy tweeter obejmujący pozostałą część pasma aż do 40 kHz.

Dane techniczne
Moc nominalna: 100 W
Moc muzyczna: 150 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 40 - 45000 Hz
Skuteczność: 85 dB
Głośniki basowe: 3 x 120 mm
Głośniki średniotonowe: 1 x 120 mm
Głośniki wysokotonowe: 1 x 35 mm
Częstotliwości podziału: 300, 2200 Hz
Wymiary (W x S x G): 94 x 15 x 21 cm
Masa: 15 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.