Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

KS 300

KS 300 to flagowy model serii K - kompaktowa i elegancka kolumna wolnostojąca mierząca 95 cm. Ten wyjątkowy zestaw obrazuje filozofię projektowania całej serii pod względem technologii i jakości dźwięku. Masywne obudowy z aluminiowymi elementami, hi-endowe jednostki napędowe i precyzyjnie zaprojektowane zwrotnice zapewniają najwyższą jakość dźwięku o ponadprzeciętnej dynamice. Skrzynie składające się w znacznej części z profili aluminiowych zapewniają wysoką sztywność i odporność na rezonanse. Specjalny materiał tłumiący przyklejany od wewnątrz do każdej ze ścianek skutecznie zapobiega powstawaniu niepożądanych wibracji i dodawania do dźwięku efektów rezonansowych. Dwa przetworniki basowe są dokładnie dopasowane do obudowy, a ich unikatowe membrany wzmacniane węglem gwarantują uzyskanie głębokiego i precyzyjnego basu przy bardzo wysokich ciśnieniach akustycznych.

Głośnik średniotonowy pokrywa pełny zakres wokalu od 300 do 3000 Hz. Stożek wykonany z materiału GREYCONE jest całkowicie wolny od rezonansów. Uzupełnieniem konstrukcji jest pierścieniowy głośnik wysokotonowy, który bez wysiłku obejmuje pozostałą część pasma aż do 40 kHz.

Dane techniczne
Moc nominalna: 130 W
Moc muzyczna: 180 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 30 - 45000 Hz
Skuteczność: 86 dB
Głośniki basowe: 2 x 150 mm
Głośniki średniotonowe: 1 x 150 mm
Głośniki wysokotonowe: 1 x 35 mm
Częstotliwości podziału: 250, 2200 Hz
Wymiary (W x S x G): 95 x 19 x 27 cm
Masa: 25 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.