Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

CRITERION TCD 610 W

Ten aktywny subwoofer to kolejny całkowicie nowy projekt. Jego wzmacniacz oparty jest na ogólnej koncepcji naszych impulsowy stopni wyjściowych o budowie dyskretnej, który sprawdził się doskonale w aktywnych kolumnach TCI. Wzmacniacz oferuje niezrównane możliwości dynamiczne, a jego rezerwy mocy i jakość dźwięku są równie imponujące. Układ zapewnia ponad 1000 W mocy wyjściowej, a wzmacniacz jest bezpośrednio połączony z parą specjalnych 26-cm głośników o bardzo niskiej częstotliwości rezonansowej, zdolnych do ogromnych wychyleń. Wynikiem jest wyjątkowo głęboki bas i ogromna stabilność pod obciążeniem - kombinacja, która nigdy nie została osiągnięta wcześniej. Dodatkowo mamy tu nowoczesny procesor sygnału, który kontroluje cały system. Automatyczna kalibracja pozwala dopasować dźwięk do pomieszczenia odsłuchowego za pomocą mikrofonu dołączonego w zestawie.

Oprogramowanie do kalibracji oferuje również możliwość korzystania z komputera PC do kalibracji wyjścia i częstotliwości granicznej subwoofera, aby dostosować pomieszczenie odsłuchowe do indywidualnych preferencji. Pilot dołączony w zestawie posiada wiele użytecznych udogodnień, takich jak możliwość zmiany częstotliwości granicznych i fazy z miejsca odsłuchu. TCD 610 W posiada również zaawansowane obwody ochronne.

Dane techniczne
Moc wzmacniacza: 1000 W
Moc szczytowa: 1500 W
Pasmo przenoszenia: 18 - 150 Hz
Częstotliwość podziału: regulowana
Głośniki basowe: 2 x 260 mm
Wymiary (W x S x G): 70 x 36 x 49 cm
Masa: 42 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.