Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

CWT 1000

W dosłownym tego słowa znaczeniu, CWT 1000 jest nieco mniejszym bratem modelu CWT 2000. Jego ogólna konstrukcja jest identyczna, ale obudowy i głośniki są nieco mniejsze. Najważniejszy głośnik elektrostatyczny ma identyczną budowę i powierzchnię, jak w modelu CWT 2000. Z tego powodu jest równie skuteczny w przekazywaniu całego zakresu częstotliwości od nieco poniżej 2000 Hz do ponad 40 kHz - także poza osią. Jednostka średniotonowa o średnicy 12 również jest bardzo podobna i oferuje taką samą, doskonałą zdolność obsługi pełnego zakresu wokalu od 200 do 2000 Hz, co daje niesamowicie naturalny dźwięk.

Przy tej wielkości stożka, korektor fazowy nie jest zawsze potrzebny. Tłumienie jest bardzo skuteczne, eliminując ślady rezonansów. Dodatkowo głośnik posiada zintegrowane kanały usztywniające. Duży magnes i dokładnie obliczony system zawieszenia zapewniają doskonałe charakterystyki odpowiedzi impulsowej. Ponieważ kolumny są wyposażone w sześć takich jednostek, ruch membran może być bardzo mały, co eliminuje potencjalne skutki zniekształceń intermodulacyjnych w połowie zakresu. Bas obsługują cztery duże, doskonale dopasowane jednostki o średnicy 22 cm, z dużymi magnesami, bardzo sztywnymi membranami i bardzo niską częstotliwością rezonansową.

CWT 1000 jest wyposażony w bardzo złożone zwrotnice, dokładnie obliczone i dostrojone dla uzyskania optymalnych właściwości reakcji i transmisji. Trzy zakresy częstotliwości są optymalnie dopasowane do siebie. Filtry są starannie zoptymalizowane pod względem fazy i opóźnienia grupowego. Elementy te odgrywają kluczową rolę w doskonałym obrazowaniu promieniowania głośników jako całości. Dodatkowe przełączniki służą do dostrojenia basu, średnich i wysokich tonów.

Dane techniczne
Moc nominalna: 300 W
Moc muzyczna: 450 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 26 - 40000 Hz
Skuteczność: 87 dB
Głośniki basowe: 4 x 210 mm
Głośniki średniotonowe: 6 x 120 mm
Głośniki wysokotonowe: 920 x 50 mm (elektrostatyczny)
Częstotliwości podziału: 200, 2200 Hz
Wymiary (W x S x G): 131 x 32 x 46 cm
Wymiary podstawy (W x S x G): 3 x 38 x 54 cm
Masa: 83 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.