Zestawy głośnikowe T+A - Theorie + Anwendung

Firma T+A została założona w 1978 roku jako producent kolumn głośnikowych i już kilka lat później była jednym z największych graczy na rynku niemieckim. Obecnie w katalogu można znaleźć zestawy do wszystkich zastosowań - małe i duże, podłogowe i podstawkowe, pasywne i aktywne. Bez wzgledu na rozmiar pomieszczenia i wymagania systemowe, w bogatej ofercie T+A każdy może wybrać coś dla siebie.

CWT 2000

Okrętem flagowym w serii Solitaire jest CWT 2000, naprawdę potężna kolumna wolnostojąca. Ten wyjątkowy zestaw stanowi przykładowy pokaz filozofii i technologii oraz gwarantuje najwyższą jakość dźwięku z całej serii. Tweeter elektrostatyczny przesyła cały zakres częstotliwości od prawie 2000 Hz do ponad 40 kHz, nawet poza osią. Masa membrany jest praktycznie zerowa, umożliwiając osiągnięcie wspaniałe właściwości dynamicznych. Głośnik może bez trudu osiągnąć bardzo wysokie poziomy głośności bez efektów kompresji. 15-cm głośnik średniotonowy to pomysłowy projekt, który obsługuje cały zakres wokalu od 150 do 2000 Hz z łatwością, tworząc niesamowicie naturalny dźwięk.

Starannie zaprojektowany korektor fazy sprawia, że głośnik ​​promieniuje dźwięk bardzo równomiernie nawet poza osią. Tłumienie stożka jest bardzo skuteczne, eliminując podbarwienia rezonansowe. Silny magnes i dokładnie obliczone zawieszenie zapewniają doskonałe charakterystyki odpowiedzi impulsowych. Ponieważ głośnik jest wyposażony w sześć takich jednostek, ruch stożka może być bardzo mały, nawet przy ekstremalnych poziomach głośności, co eliminuje potencjalne skutki zniekształceń intermodulacyjnych. Cztery głośniki niskotonowe o średnicy 26 cm wyposażono w gigantyczne magnesy i bardzo sztywne membrany o dużym skoku. Jednostki te są odpowiedzialne za precyzyjny i głęboki bas.

Model CWT 2000 wyposażony jest w bardzo złożone zwrotnice, dokładnie obliczone i dostrojone dla uzyskania optymalnych właściwości przejściowych reakcji i transmisji. Trzy zakresy częstotliwości są optymalnie dopasowane do siebie. Filtry są starannie zoptymalizowane do charakterystyki fazy i opóźnienia grupowego. Elementy te odgrywają kluczową rolę w doskonałym obrazowaniu promieniowania systemu jako całości. Dodatkowe przełączniki służą do dostrojenia basu, średnich i wysokich tonów.

Dane techniczne
Moc nominalna: 400 W
Moc muzyczna: 600 W
Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 23 - 40000 Hz
Skuteczność: 88 dB
Głośniki basowe: 4 x 250 mm
Głośniki średniotonowe: 6 x 150 mm
Głośniki wysokotonowe: 920 x 50 mm (elektrostatyczny)
Częstotliwości podziału: 150, 2000 Hz
Wymiary (W x S x G): 158 x 35 x 50 cm
Wymiary podstawy (W x S x G): 3 x 41 x 58 cm
Masa: 119 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.