Seria HV - Konsekwentny High-End

High Voltage oznacza rewolucyjną koncepcję zastosowaną w nowej linii elektronicznej High End, stworzona z myślą o wymagających wielbicielach audiofilskich reprodukcji dwukanałowego dźwięku najwyższej możliwej jakości. Niezwykle wyrafinowane wzornictwo wykonane z litego aluminium jest jednym z wybitnych cech serii HV. Skala badań i właściwości produkcyjnych, na których oparte są te maszyny są bezprecedensowe.

PS 3000 HV

PS 3000 HV to dodatkowy zasilacz sieciowy, który został opracowany specjalnie dla wzmacniacza mocy A 3000 HV. Wzmacniacz ten dostarcza ponad 500 watów mocy przy 4 omach. Na tak wysokim poziomie jakości dźwięku i wydajności, zwiększenie mocy wyjściowej - a wraz z nią napięcia - nie daje już znacznej poprawy brzmienia. Praca badawcza niemieckich inżynierów i rozwój wysoko wydajnych wzmacniaczy HV wykazały wyraźnie i jednoznacznie, że stabilność napięcia i prądu dostarczanego przez zasilacz sieciowy ma duże, a nawet kluczowe znaczenie dla jakości dźwięku. Dlatego w katalogu pojawił się dodatkowy zasilacz zewnętrzny, za pomocą którego można w stosunkowo łatwy sposób osiągnąć jeszcze wyższą jakość brzmienia.

Czytaj więcej: PS 3000 HV

A 3000 HV

A 3000 HV jest idealnym wzmacniaczem do pracy w komplecie z przedwzmacniaczem P 3000 HV. Jest on zaprojektowany jako stereofoniczna końcówka mocy, lecz może być również skonfigurowany do pracy w trybie mono, w którym jest zdolny do dostarczania czystszego prącu i podwaja moc produkowaną w czystej klasie A. Dzięki technologii High Voltage, ta elektrownia oferuje doskonałe właściwości akustyczne, a także niesamowitą moc i wydajność. Dzielony zestaw z tej serii nie ma sobie równych, nawet w gronie o wiele droższych wzmacniaczy. Podział amplifikacji na przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy dał inżynierom możliwość wdrożenia najlepszych wzorów elektronicznych i technologii, bez uwzględnienia rozważań natury ekonomicznej i innych ograniczeń.

Czytaj więcej: A 3000 HV

P 3000 HV

P 3000 HV to audiofilski przedwzmacniacz z serii High Voltage, który stanowi uniwersalne centrum sterowania dla poszczególnych maszyn. Urządzenie jest wyposażone w unikalne, nowo opracowane technologie i innowacyjne wzory obwodów elektronicznych. Jego zmierzone parametry, specyfikacja i jakość dźwięku stanowią granicę tego, co jest fizycznie wykonalne. Komponenty i materiały stosowane są jednakowo najwyższej jakości, bez cienia kompromisu, a jakość wykonania wyznacza standardy, które nie mają sobie równych nawet w znacznie droższych urządzeniach. Pomysłowy projekt obwodu High Voltage polega na tym, że wszystkie stopnie wzmocnienia działają na dużo wyższych napięciach pracy niż zwykle. W przedwzmacniaczu napięcie to dochodzi to 100 woltów.

Czytaj więcej: P 3000 HV

MP 3000 HV

MP 3000 HV obejmuje dalsze udoskonalenia w stosunku do najbardziej znanych modeli T+A, opracowane bez kompromisów. Jest to zdecydowanie najlepsze i najbardziej wyrafinowane źródło, jakie niemiecka firma ma do zaoferowania. Odtwarzacz wykorzystuje konstrukcję o pełnej separacji kanałów, a jego sercem jest poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy, którego początki sięgają jeszcze modeli z serii V i R, odtwarzaczy CD i SACD. MP 3000 HV przetwarza sygnały z myślą o redukcji jittera i odbiera dane z wysokiej jakości mechanizmu optycznego, a także tunera radiowego i najnowszej generacji klienta strumieniowego. Szuflada na płyty CD jest prowadzona na dwóch popychaczach ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej: MP 3000 HV

PA 3000 HV

PA 3000 HV to audiofilski wzmacniacz zintegrowany klasy hi-end pełen unikalnych, nowo opracowanych funkcji technologicznych. Zmierzone wartości, specyfikacja i moc generowana przez to urządzenie stanowią granicę tego, co jest fizycznie możliwe. Jakość wykonania tego sprzętu wyznacza nowe standardy, które nie mają sobie równych. PA 3000 HV pokazuje podstawową zasadę konstrukcyjną obowiązującą w komponentach z tej serii - lewy i prawy kanał są symetryczne i mają całkowicie odrębną konstrukcję. Układ dual-mono zbudowany z oddzielnych, niezależnych płytek drukowanych dla lewego i prawego kanału, zapewnia doskonałą separację kanałów i zapobiega przesłuchom.

Czytaj więcej: PA 3000 HV

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.