Seria HV - Konsekwentny High-End

High Voltage oznacza rewolucyjną koncepcję zastosowaną w nowej linii elektronicznej High End, stworzona z myślą o wymagających wielbicielach audiofilskich reprodukcji dwukanałowego dźwięku najwyższej możliwej jakości. Niezwykle wyrafinowane wzornictwo wykonane z litego aluminium jest jednym z wybitnych cech serii HV. Skala badań i właściwości produkcyjnych, na których oparte są te maszyny są bezprecedensowe.

PA 3000 HV

PA 3000 HV to audiofilski wzmacniacz zintegrowany klasy hi-end pełen unikalnych, nowo opracowanych funkcji technologicznych. Zmierzone wartości, specyfikacja i moc generowana przez to urządzenie stanowią granicę tego, co jest fizycznie możliwe. Jakość wykonania tego sprzętu wyznacza nowe standardy, które nie mają sobie równych. PA 3000 HV pokazuje podstawową zasadę konstrukcyjną obowiązującą w komponentach z tej serii - lewy i prawy kanał są symetryczne i mają całkowicie odrębną konstrukcję. Układ dual-mono zbudowany z oddzielnych, niezależnych płytek drukowanych dla lewego i prawego kanału, zapewnia doskonałą separację kanałów i zapobiega przesłuchom.

Wszystkie stopnie wzmocnienia wykorzystują znacznie wyższe napięcia, niż zwykle. Dla sekcji przedwzmacniacza jest to 80 woltów, a w stopniu wyjściowym 360 woltów. Oznacza to, że zniekształcenia sygnału dla wysokich amplitud są bardzo małe. To z kolei praktycznie eliminuje możliwość usłyszenia dźwięku, który nie jest zgodny z oryginałem. Skutkiem stosowania wysokich napięć roboczych jest także bardzo szeroki zakres dynamiczny w połączeniu z doskonałą liniowością. Panel z tyłu obudowy to imponująca demonstracja bezkompromisowej, symetrycznej konstrukcji wzmacniacza. Do dyspozycji mamy całą armię wejść i wyjść, a terminale głośnikowe wykonane są z czystego mosiądzu pokrywanego galwanicznie warstwą rodu.

Dane techniczne
Pasmo przenoszenia: 0,5 Hz - 180 kHz
Stosunek sygnał/szum: 110 dB
Zniekształcenia: < 0,03%
Separacja kanałów: > 90 dB
Moc nominalna: 300 W/8 omów, 500 W/4 omy
Współczynnik tłumienia: > 65
Pobór mocy w trybie standby: < 0,5 W
Wymiary (W x S x G): 17 x 46 x 46 cm
Masa: 38 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.