Seria HV - Konsekwentny High-End

High Voltage oznacza rewolucyjną koncepcję zastosowaną w nowej linii elektronicznej High End, stworzona z myślą o wymagających wielbicielach audiofilskich reprodukcji dwukanałowego dźwięku najwyższej możliwej jakości. Niezwykle wyrafinowane wzornictwo wykonane z litego aluminium jest jednym z wybitnych cech serii HV. Skala badań i właściwości produkcyjnych, na których oparte są te maszyny są bezprecedensowe.

MP 3000 HV

MP 3000 HV obejmuje dalsze udoskonalenia w stosunku do najbardziej znanych modeli T+A, opracowane bez kompromisów. Jest to zdecydowanie najlepsze i najbardziej wyrafinowane źródło, jakie niemiecka firma ma do zaoferowania. Odtwarzacz wykorzystuje konstrukcję o pełnej separacji kanałów, a jego sercem jest poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy, którego początki sięgają jeszcze modeli z serii V i R, odtwarzaczy CD i SACD. MP 3000 HV przetwarza sygnały z myślą o redukcji jittera i odbiera dane z wysokiej jakości mechanizmu optycznego, a także tunera radiowego i najnowszej generacji klienta strumieniowego. Szuflada na płyty CD jest prowadzona na dwóch popychaczach ze stali nierdzewnej.

Układ wyjścia analogowego ma w pełni dyskretną konstrukcję, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia jakości dźwięku. Obudowa MP 3000 HV wykonana jest z czystego aluminium, bez materiałów ferromagnetycznych, i posiada pięć komór oddzielonych od siebie aluminiowymi ściankami działowymi. Komory te zawierają sekcję cyfrową, układ przetwornika, zasilanie elektryczne analogowe, cyfrowe zasilanie sieciowe oraz układ sterowania z ekranem o wysokiej mocy i przyciskami dotykowymi. Tylny panel odzwierciedla symetryczną budowę urządzenia. Oprócz standardowych gniazd audio, odtwarzacz oferuje gniazda USB (jedno na panelu tylnym, drugie z przodu), a także interfejsy WLAN i LAN i zapewnia wysoką jakość połączeń do sieci i Internetu.

Dane techniczne
Odczytywane płyty: CD/DA, CD-R, CD-RW, CD Text
Pasmo przenoszenia: 2 Hz - 20 kHz
Zakres dynamiki: 100 dB
Formaty plików: MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC (192/32), WAV (192/32), AIFF (192/32), ALAC (96/24)
Wspierane serwery: UPnP 1.1, UPnP-AV, DLNA, Microsoft Windows Media Connect Server (WMDRM 10), vTuner Internet Radio Service
Tuner FM: 87,5 - 108 MHz
Zniekształcenia: < 0,001%
Stosunek sygnał/szum: 116 dB
Wymiary (W x S x G): 17 x 46 x 46 cm
Masa: 26 kg

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2017. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.