O nas

Jak u większości z nas zamiłowanie do świata audio pojawiło się w naszych niespokojnych duszach bardzo dawno temu, u niektórych zaraz po szkole podstawowej a u innych trochę później, no może w szkole średniej. Każdy na swojej technicznej ścieżce spotkał różne, bardzo różne wspaniałe urządzenia audio, pamiętne radioodbiorniki Kasprzaka czy Radmora wprowadzały w obszerny świat audio, oczywiście Tonsil również wprowadzał pozytywne wibracje na niejednej domówce i w chwilach refleksji.

Nasze zamiłowanie do nowinek audiofonicznych sięgnęło zenitu niespełna pięć lat temu. Wtedy właśnie testując urządzenia wielu producentów w naszych domach postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym chcielibyśmy się tym dzielić z Państwem, radować się przyjemnością słuchania swoich ulubionych nagrań w najlepszych możliwych odsłonach fonicznych i nie tylko.

Podczas naszych poszukiwań trafiliśmy w miejsca dotychczas nieznane w naszym krajowym świecie audio-video. Postanowiliśmy jednogłośnie zająć się sprowadzaniem do Polski sprzętu ciekawych producentów, głównie z Europy nie zamykając się też na tych spoza naszego kontynentu.

Końcem ubiegłego roku powstał na ulicy Pańskiej w Warszawie nasz salon audio-video Hi-Ton Home Of Perfection, gdzie dotychczasowe doświadczenia postanowiliśmy połączyć i szeroką gamą oferowanych urządzeń znanych Prodcentów. Naszym celem i misją jest zaoferować na bazie naszych doświadczeń Państwu rozwiązania mocno indywidualne. Znajdziecie u nas zarówno klasyczne stereo, wytworne kino domowe, dobrej klasy gramofony a my możemy wystkie powyższe umieścić w nowoczesnych systemach sterowania aby korzystanie było wielką przyjemnością i sprawiało radość całej rodzinie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w naszym wyjątkowym miejscu poznając naszą gościnność i zaangażowanie. Oddajemy również w Wasze ręce stronę internetową gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach w naszej ofercie i świecie Audio-Video.

HI-TON Home of Perfection

Copyright Hi-Ton Home of Perfection 2019. Designed by KorniMedia.

Nasza strona używa plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Jeśli wyrażasz zgodę, kliknij przycisk obok.