Warszawa, ul. Pańska 75
tel. 22 258 88 88
+48 602 270 000

Godziny otwarcia salonu
pon  –  pt   11:00  –  19:00
sobota   11:00  –  15:00

Solitaire P-SE

Solitaire P-SE z nagrodą EISA!

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, iż wśród najlepszych 34. nagrodzonych przez stowarzyszenie EISA produktów High-End, Hi-Fi i kina domowego 2021-22, znalazły się słuchawki T+A Solitaitre P-SE! Wyjątkowy autorytet EISA czyni tę nagrodę najważniejszą wśród wszystkich tytułów i wyróżnień, jakie można zdobyć w świecie audio. 

Koncepcja słuchawek Solitaire P-SE oparta jest całkowicie na flagowym modelu Solitaire P. Jako nowa i przełomowa konstrukcja w niezwykle wyrafinowany sposób wykorzystują one zasadę działania planarnych przetworników magnetostatycznych. Podobnie jak słuchawki Solitaire P model P-SE posiada bezkompromisową konstrukcję, albowiem ich powstaniu przyświecał jeden cel: perfekcyjna reprodukcja muzyki. 

Począwszy od przetwornika TPM 2500 aż po pałąk dotykający głowy, każdy pojedynczy element wyprodukowany został przy użyciu precyzyjnych narzędzi. Zachowano tu także najwyższe rygory tolerancji. Konstrukcja słuchawek wykorzystuje kilka rodzajów tworzyw o różnych właściwościach. Dobrano je w zależności od funkcji i konkretnego zastosowania: pady charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem tłumienia wewnętrznego, jarzma i mocowanie pałąka są wytrzymałe mechanicznie i wyjątkowo solidne. Powierzchnie wykończono najwyższej jakości, stosowanymi w przemyśle lotniczym – lakierami. 

Zaawansowana konstrukcja przetwornika TPM 2500 w połączeniu z układem magnesów, wnętrzem nauszników i  membraną linearyzują charakter pola dźwiękowego i  poprawiają charakterystykę rozproszenia dźwięku. Muzyka jest odtwarzana w najczystszej postaci: Solitaire P-SE pokazują muzykę taką, jak została zarejestrowana: naturalnie i z wiernym odwzorowaniem – co jest od zawsze pierwszym przykazaniem odnoszącym się do wszystkich urządzeń T+A.