Warszawa, ul. Pańska 75
tel. 22 258 88 88
785 150 000, 785 222 777

Godziny otwarcia salonu
pon  –  pt   11:00  –  19:00
sobota   11:00  –  15:00

Astell&Kern AK70 Obsidian Black

Astell&Kern AK70 Obsidian Black

AK70 to w tej chwili najbardziej popularny produkt marki Astell&Kern, który zdobywa dużo wyróżnień i nagród w prasie. Najwyższej jakości komponenty, techniczne zaawansowanie oraz najwyższa jakość odtwarzanej muzyki to najważniejsze cechy tego odtwarzacza. Po wielu sugestiach ze strony klientów, teraz będziemy mieli okazję kupić czarną wersję tego modelu oznaczoną dopiskiem Obsidian Black. To limitowana edycja, której na rynku europejskim pojawi się tylko 2000 sztuk. Nigdzie indziej poza Europą ta edycja nie będzie osiągalna. Do Polski trafiła właśnie jedyna dostawa 200 egzemplarzy z serii limitowanej, a pierwsze odtwarzacze można kupić między innymi w naszym salonie.

AK70 to wyjątkowo udane rozwiązanie jeśli mówimy o mobilnych urządzeniach do słuchania muzyki. Przy niewielkich rozmiarach i rozsądnej cenie, oferuje pełne spektrum możliwości oraz wyśmienite brzmienie. Dzięki łączności Bluetooth i Wi-Fi oraz wbudowanemu systemowi AK Connect, ten niewielki odtwarzacz potrafi zastąpić nam domowy streamer lub serwer muzyczny. Wystarczy, że jedno z urządzeń w naszym systemie stereo będzie wyposażone w łączność Bluetooth lub Wi-Fi, ewentualnie złącze LAN. W zależności od posiadanego przez nas sprzętu, AK70 potrafi też przejąć niektóre funkcje urządzenia stacjonarnego takie, jak regulacja głośności. Wiemy to, bo sprawdzaliśmy działanie AK70 z urządzeniami marki T+A i jesteśmy zachwyceni możliwościami tego niewielkiego odtwarzacza.

AK70 Obsidian Black wykorzystuje DAC CS4398 firmy Cirrus Logic, ma wsparcie wyjścia cyfrowego USB audio dzięki, którego można podłączyć różne wzmacniacze bezpośrednio do odtwarzacza, słuchawkowe wyjście 3,5 mm i zbalansowane 2,5 mm, łączność Wi-Fi oraz Bluetooth z najnowszym kodekiem apt-X HD, do tego dotykowy ekran i slot na karty micro SD. Urządzenie bezproblemowo współpracuje z ripperem Astell&Kern CD Ripper. A oprócz nowego koloru, jest to wciąż to samo urządzenie dostępne w cenie 2699 zł. Jako bonus użytkownik otrzymuje ponadto 3-miesięczny dostęp do serwisu TIDAL w jakości bezstratnej Hi-Fi. Zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu – ilość sztuk ograniczona!