Warszawa, ul. Pańska 75
tel. 22 258 88 88
785 150 000, 785 222 777

Godziny otwarcia salonu
pon  –  pt   11:00  –  19:00
sobota   11:00  –  15:00

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Jako oficjalny dystrybutor marek T+A Elektroakustik, SSC, Audel i ME Geithain, mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwie prezentacje, które odbędą się w ramach wystawy Audio Video Show 2016 w Warszawie. Największa wystawa sprzętu audio-video w Polsce to znakomita okazja, by w doskonałych warunkach zasmakować brzmienia najwyższej klasy. Impreza odbywająca się w tym roku w dniach 4-6 listopada będzie również szansą, aby zetknąć się z najlepszym sprzętem grającym, zobaczyć go z bliska, poczuć i oczywiście – posłuchać. Na takiej wystawie nie mogło zabraknąć sprzętu marki T+A – producenta numer jeden na rynku niemieckim jeśli chodzi o hi-endową elektronikę audio i zestawy głośnikowe.

W sali 226 PGE Narodowego znajdą Państwo ultra hi-endowy system hi-fi złożony w całości z urządzeń niemieckiej firmy. Na stoliku zostaną ustawione flagowe komponenty z serii HV (High Voltage) – odtwarzacz SACD/DAC PDP 3000 HV, przedwzmacniacz P 3000 HV oraz dwie końcówki mocy A 3000 HV wspomagane dwoma zewnętrznymi zasilaczami PS 3000 HV. Topowy system T+A pojawi się na wystawie Audio Video Show po raz pierwszy. Wcześniej był prezentowany w Polsce tylko raz, co nie powinno dziwić z uwagi na ekstremalnie wysoką cenę. Producent zapewnia, że równie wysoka jest jakość wykonania i brzmienia tego kompletu, potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Topowa kombinacja systemu HV to istna elektrownia, której możliwości dynamiczne są praktycznie nieograniczone. Ekstremalnie wysoka moc nie oznacza tylko głośnego grania, ale przekłada się na szereg innych walorów takich, jak szybkość, przejrzystość, stereofonia czy umiejętność perfekcyjnego kontrolowania dźwięku nawet w zakresie bardzo niskich częstotliwości. Wisienką na torcie będą prezentowane premierowo kolumny T+A Solitaire CWT 1000-8 SE. Cały system będzie kosztował ponad pół miliona złotych, a jego dokładną kalibracją – w tym ustawieniem układu korekcji akustyki pomieszczenia i doborem okablowania oraz akcesoriów zasilających – zajmą się specjaliści z T+A, którzy wybrali wszystkie elementy systemu specjalnie pod kątem prezentacji na Audio Video Show 2016.

Dla miłośników bardziej „osiągalnego” sprzętu przygotowano drugi system oferujący podobny, firmowy charakter brzmienia, ale w znacznie niższej cenie. W sali 227 zaprezentowane zostaną urządzenia z najnowszej serii E 1000 – odtwarzacz MP 1000 E, wzmacniacz PA 1000 E oraz wielofunkcyjny amplituner all-in-one R 1000 E. Wszystkie wprowadzone niedawno na rynek modele są połączeniem charakterystycznej dla T+A wysokiej jakości brzmienia i wykonania z nowoczesnymi funkcjami streamingowymi, rozbudowanymi opcjami połączeniowymi i jeszcze bardziej dopracowanymi detalami. Seria E 1000 stanowi dowód na to, że można słuchać muzyki w sposób łatwy i przyjemny, nie rezygnując z dźwięku najwyższej próby. System uzupełnią jedne z najnowszych kolumn T+A z serii Pulsar – ST 20. Trójdrożne podłogówki wyposażono w dwa 15-cm głośniki niskotonowe, jeden przetwornik średniotonowy o średnicy 12 cm oraz 25-mm kopułkę. Układ ten zapewnia pełne, zrównoważone akustycznie brzmienie przy zachowaniu smukłej, eleganckiej bryły zewnętrznej. Cały system zasilany będzie prototypowymi kondycjonerami i kablami sieciowymi marki Acoustic Dream. W salach Hi-Tonu nie zabraknie oczywiście innych urządzeń marki T+A takich, jak najnowszy przetwornik DAC 8 DSD czy elektronika z serii R 2000 plasującej się pomiędzy serią E 1000 a topową HV-ką.

Hi-Ton Home of Perfection zaprasza wszystkich melomanów i audiofilów do obu swoich sal, gdzie w przyjemnej atmosferze będzie można nie tylko posłuchać muzyki w najlepszym wydaniu, ale także porozmawiać o sprzęcie audio z pracownikami salonu i zaprzyjaźnionymi doradcami. Podobnie, jak w roku ubiegłym, właściciele salonu zadbali o znakomitą oprawę swoich pokazów i wybrali zróżnicowany repertuar, który pozwoli pokazać prawdziwą jakość i wszechstronność prezentowanego sprzętu. Zwiedzający będą również mogli posłuchać własnej muzyki, która odtwarzana będzie głównie z plików i płyt kompaktowych. Gościem specjalnym pokazów Hi-Tonu będzie założyciel i obecny szef T+A Elektroakustik – Siegfried Amft.