Sala odsłuchowa

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszej sali odsłuchowej, w której odbywa się większość prezentacji sprzętu audio. W pomieszczeniu tym zamontowane są panele akustyczne, systemy automatyki i oświetlenia, projektory i wszystko, czego potrzeba do pokazania możliwości nowoczesnej aparatury audio-video. Przy okazji można się tu napić znakomitej kawy lub herbaty.
Sale sklepowe

Nasza dwie sale sklepowe to pomieszczenia przygotowane dla mniejszego sprzętu audio. Prezentujemy tu urządzenia mobilne i małe systemy hi-fi. Tutaj można zapoznać się z większą częścią naszego asortymentu, a także porozmawiać z obsługą salonu podczas, gdy w oddzielonej szklanymi drzwiami kinowej salo odsłuchowej trwają prezentacja.Imprezy

Spotkania tematyczne dla miłośników audio to okazja do posłuchania muzyki w komfortowych warunkach i doborowym towarzystwie innych osób.Zapraszani do warszawskiego salonu Hi-Ton Home of Perfection goście prezentują często odmienny punkt widzenia, ale prezentowany sprzęt audio zawsze spełnia najbardziej wyszukane, audiofilskie potrzeby.