Nasza oferta

Warszawski salon audio, Pańska 75.

Warszawski salon audio Hi-Ton Home of Perfection mieści się przy ulicy Pańskiej 75. Staramy się aby było to przyjazne miejsce dla każdego audiofila i melomana. Na każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość dźwięku, czeka tu pełna oferta urządzeń T+A - marki, która bez wątpienia jest liderem jakości. Hi-Ton Home of Perfection to miejsce, w którym spotykają się muzyka, najlepszy sprzęt audio i ludzie, którzy dzielą z nami audiofilską pasję. Zapraszamy do nas nie tylko na zakupy...

Sklep internetowy Hi-Ton Home of Perfection

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wzmacniacze, zestawy głośnikowe oraz gramofony i nowoczesne cyfrowe źródła. Ofertę uzupełnia pozostały asortyment warszawskiego salonu audio. Są to między innymi akcesoria audio oraz płyty winylowe. Wszystko można nabyć w nowoczesny i wygodny sposób. Znając jednak specyfikę zakupów sprzętu audio, namawiamy oczywiście do odwiedzenia nas i spotkania się z nami w naszym salonie. Jesteście tu Państwo zawsze mile widziani.

Outlet Hi-Ton Home of Perfection

Urządzenia naszych klientów oraz produkty ex-demo... Gwarantujemy 100% satysfakcji, niezawodność i atrakcyjne ceny. Każde z urządzeń z oferty OUTLET to w pełni sprawny sprzęt. Zapraszamy do skorzystania z okazji!

Konsultacje i doradztwo

Doradztwo oraz bezpłatne konsultacje w zakresie optymalnego doboru urządzeń, kablibracji, ustawienia w przestrzeni odsłuchowej zarówno w salonie jak i domu naszych klientów.

Profesjonalne doradztwo w kwestiach technicznych, użytkowych oraz optymalnej konfiguracji domowego systemu audio. Doświadczenie i tak zwane „osłuchanie” naszych konsultantów to efekt wielu lat pracy w branży i doskonała znajomość rynku.

Naszą dewizą są: jedynie optymalne rozwiązania, uczciwe doradztwo w zakresie doboru wyłącznie odpowiednio dobranego sprzętu oraz rzetelne podejście do każdego z powierzonych zadań.​

Instalacje audio-video

Kompleksowe projekty systemów audio-wizualnych. Oferta dla miłośników kina domowego oraz najbardziej wymagających audiofilów.

Projektowanie, doradztwo oraz montaż systemów AV. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy kompleksowe, profesjonalne usługi instalacyjne w zakresie projektowania i realizacji inwestycji związanych z systemami audiowizualnymi.

Instalujemy i konfigurujemy sprzęt audio-video według Państwa potrzeb. Konsultujemy optymalne rozwiązania, doradzamy rozwiązania oparte o najnowsze technologie zapewniamy najwyższą jakość usług. Zapewniamy satysfakcję i gwarantujemy starannie wykonaną instalację wraz z szerokim wachlarzem nowoczesnych rozwiązań i możliwości.

Oferujemy:

  • Projekt instalacji, od prostego po najbardziej nowatorski,
  • Optymalny dobór zoptymalizowanego pod względem potrzeb sprzętu,
  • Profesjonalną usługę instalacyjną,
  • Serwis poinstalacyjny, doradztwo i konsultacje w ramach dalszej współpracy,
  • Rozszerzenia funkcjonalności istniejących instalacji.