O nas

Hi-Ton, to nasza historia...

Warszawski salon Hi-Ton Home of Perfection przy ulicy Pańskiej 75 został otwarty w 2012 roku. Historia polskiego dystrybutora niemieckiej

marki T+A sięga jednak roku 2008. Wówczas, wraz pomysłem firmy pojawiła się koncepcja stworzenia eleganckiego salonu 

ze sprzętem hi-end. Na przestrzeni ostatnich lat Hi-Ton Home of Perfection systematycznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku audio. 

Wśród marek z grupy premium T+A jest bez wątpienia liderem jakości.  Bez trudu udowadniamy to na wystawach Audio Video Show, 

na których od 2009 prezentujemy zarówno nowości jaki i urządzenia z naszej stałej oferty. 

Hi-Ton Home of Perfection

Znajdujący się w centrum Warszawy, w okolicy ronda ONZ, wyjątkowy salon audio jest przyjaznym miejscem zarówno dla muzyki, sprzętu, 

jak i osób, które dzielą z nami audiofilską pasję. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń uznanych producentów sprzętu 

Hi-Fi oraz High-End. Dopasowujemy się do potrzeb i upodobań naszych klientów, w sklepie prezentujemy przede wszystkim 

sprzęt niezawodny i nowoczesny. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta i pomagamy w doborze wymarzonego zestawu audio. 

Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie i szerokie znajomości w branży. Hi-Ton, to zespół pasjonatów dźwięku

Poznaj nas bliżej

Wojciech Owczarczuk

Współwłaściciel firmy. Pasjonat i miłośnik dobrego dźwięku, ale przede wszystkim pomysłodawca koncepcji warszawskiego salonu Hi-Ton Home of Perfection. Wraz ze swoim naturalnym przywiązaniem do ładu i porządku, potrafi docenić dobrze grający sprzęt.

Poznaj nas bliżej

Wojciech Owczarczuk

Właściciel firmy. Pasjonat i miłośnik dobrego dźwięku, ale przede wszystkim pomysłodawca koncepcji salonu Hi-Ton Home of Perfection. Wraz ze swoim naturalnym przywiązaniem do ładu i porządku ceni sobie porządnie grający sprzęt.

Piotr Chmielarski

Współwłaściciel. Bez wątpienia największy w Polsce miłośnik marki T+A. Słyszał wszystko, co zostało wyprodukowane na przestrzeni ostatnich 10 lat. Zdeklarowany miłośnik nowoczesności i technologii, która ją kreuje.

Lech Spaszewski

Interesuje się audio od początku lat 90. XX wieku. Ostatnio rozmiłowany w analogu, słucha także muzyki na żywo. Niestrudzony pomysłodawca spotkań, które przede wszystkim tworzą unikatową atmosferę warszawskiego salonu Hi-Ton.