Warszawa, ul. Pańska 75
tel. 22 258 88 88
+48 602 270 000

Godziny otwarcia salonu
pon  –  pt   11:00  –  19:00
sobota   11:00  –  15:00

T+A HVSerie

Prezentacje T+A HV

Zapraszamy na pokazy ekstremalnie hi-endowego systemu serii HV, którego premiera miała miejsce na początku tego roku na wystawie CES w Las Vegas. Od pierwszych chwil sprzęt ten zyskał wielkie uznanie w oczach i uszach odbiorców, a ilość zamówień na ten ekstremalnie dopracowany system z dzieloną amplifikacją zaskoczyła samego właściciela firmy. Potwierdza to chociażby fakt, że zestaw pokazywany na wystawie High End w Monachium nie zdążył nawet wrócić do fabryki, ale trafił od razu do domu nowego, szczęśliwego właściciela w Bawarii.

Seria, która do tej pory składała się ze wzmacniacza zintegrowanego PA 3000 HV i wszechstronnego odtwarzacza MP 3000 HV, została powiększona o kilka nowych urządzeń zaprojektowanych tak, aby wycisnąć z elektroniki dosłownie wszystko, co się da. Zestaw przygotowywany właśnie do prezentacji w warszawskim salonie będzie składał się ze wspomnianego odtwarzacza oraz pięciu innych urządzeń zajmujących się tylko i wyłącznie wzmocnieniem sygnału. Będzie to przedwzmacniacz P 3000 HV, dwa monobloki A 3000 HV oferujące po 500 W na kanał oraz dwa dedykowane zasilacze PS 3000 HV. Parametry tego zestawu wyznaczają granice tego, co jest fizycznie możliwe. Zastosowane w nim komponenty są całkowicie bezkompromisowe, dzięki czemu system ma wyznaczać nowe standardy nawet wśród znacznie droższych urządzeń.

Ponieważ do naszego kraju trafił jeden z pierwszych takich systemów, specjalnie z tej okazji zaplanowano cykl prezentacji w czterech salonach w Polsce, gdzie będą odbywały się nie tylko odsłuchy, ale również spotkania z przedstawicielami niemieckiej firmy i jej polskiego dystrybutora. Będzie zatem można dowiedzieć się więcej o filozofii T+A, procesie projektowania i wdrażania nowych produktów, a także o samych klockach z serii HV. Dodatkowo prezentowane będą zestawy głośnikowe z najwyższej serii CWT.