Sklep Hi-Ton, to nasza historia...

Znajdujący się w centrum Warszawy, w okolicy ronda ONZ, wyjątkowy salon audio to przyjazne miejsce zarówno dla muzyki, sprzętu, jak i osób, które dzielą z nami audiofilską pasję. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń uznanych producentów sprzętu i oraz High-End. Dopasowujemy się do potrzeb i upodobań naszych klientów, w sklepie prezentujemy przede wszystkim sprzęt niezawodny i nowoczesny.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta i pomagamy w doborze wymarzonego zestawu audio. Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie i szerokie znajomości w branży. Hi-Ton, to zespół pasjonatów dźwięku.

Warszawski salon Hi-Ton Home of Perfection przy ulicy Pańskiej 75 został otwarty w 2012 roku. Historia tego miejsca sięga jednak roku 2008, kiedy to wraz pomysłem firmy pojawiła się koncepcja stworzenia eleganckiego salonu ze sprzętem hi-end.

Na przestrzeni ostatnich lat Hi-Ton Home of Perfection systematycznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku audio. Wśród marek z grupy premium T+A jest bez wątpienia liderem jakości. Bez trudu udowadniamy na wystawach Audio Video Show, gdzie od 2009 prezentujemy zarówno nowości jaki i urządzenia z naszej stałej oferty.

Sklep Hi-Ton, to zespół pasjonatów dźwięku

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Pomagamy w doborze wymarzonego zestawu audio, 

wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie i szeroką znajomość branży audio. 

Zespół salonu audio Hi-Ton Home of Perfection to prawdziwi pasjonaci dobrego brzmienia. 

Poznaj nas bliżej

Wojciech Owczarczuk

Współwłaściciel firmy. Pasjonat i miłośnik dobrego dźwięku, ale przede wszystkim pomysłodawca koncepcji warszawskiego salonu Hi-Ton Home of Perfection. Wraz ze swoim naturalnym przywiązaniem do ładu i porządku, potrafi docenić dobrze grający sprzęt.

Piotr Chmielarski

Współwłaściciel. Bez wątpienia największy w Polsce miłośnik marki T+A. Słyszał wszystko, co zostało wyprodukowane na przestrzeni ostatnich 10 lat. Zdeklarowany miłośnik nowoczesności i technologii, która ją kreuje.

Lech Spaszewski

Interesuje się audio od początku lat 90. XX wieku. Ostatnio rozmiłowany w analogu, lubi także słuchać muzyki granej na żywo. Niestrudzony pomysłodawca spotkań, które przede wszystkim tworzą unikatową atmosferę warszawskiego salonu Hi-Ton Home of Perfection.