Typ urządzenia

MODUŁY WEWNĘTRZNE

Spójność i funkcjonalność to wyznacznik audiofilskiego ideału urządzeń marki T+A
Systemy audio potrafią osiągać pełną jakość brzmienia tylko wtedy, gdy akcesoria dobrano adekwatnie pod względem jakości do komponentów tworzących system. Firma T+A opracowała moduły, które idealnie potrafią dopasować się do rygorystycznych standardów firmy. Moduły wewnętrzne zwiększają zakres oraz ich funkcjonalność. Stosując przygotowane zestawy akcesoriów, w łatwy sposób rozszerzamy ilość funkcji wybranych urządzeń. Moduły PHONO pozwalają korzystać z popularnego w ostatnich latach gramofonu. Moduł HDMI rozszerza funkcjonalność video, natomiast moduł DSP pozwala na delikatną, cyfrową ingerencję w proces dopasowania brzmienia do potrzeb właściciela systemu. Moduły przygotowane są do samodzielnej instalacji. W razie problemów prosimy o kontakt z naszym salonem - polskim dystrybutorem marki T+A.

PROJEKTY DOMOWYCH SYSTEMÓW AUDIO

Tego typu całościowe projekty to oferta zarówno dla miłośników kina domowego, jak i bardziej wymagających audiofilów. Projektujemy i doradzamy w zakresie montażu systemów AV. Wyszukujemy optymalne rozwiązania, doradzamy rozwiązania oparte o najnowsze  oraz najczęściej stosowane technologie. Zapewniamy najwyższą jakość, świadczonych przez nas usług.

Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy całościowe usługi instalacyjne w zakresie projektowania i realizacji inwestycji związanych z systemami audiowizualnymi. Instalujemy i konfigurujemy zarówno sprzęt audio jak i systemy video.

OFERTA SALONU HI-TON.PL

Projekty instalacji, od mniej skomplikowanych po najbardziej nowatorskie.

Zoptymalizowany dobór urządzeń pod względem potrzeb

Profesjonalną usługę instalacyjną

Serwis poinstalacyjny, konsultacje i doradztwo w ramach współpracy

Modyfikacje funkcjonalności istniejących instalacji